بدون شک یکی از مهمترین و اولین دغدغه‌های مشتریان فروشگاه فارما سلامت نحوه دریافت محصول می باشد لذا این نکات را در نظر داشته باشید:

تمامی اطلاعات ثبت شده توسط شما در هنگام ثبت سفارش نزد فروشگاه فارما سلامت محفوظ است و در اختیار هیچ فردی قرار داده نخواهد شد.

ما می دانیم که محرمانه بود کالا چقدر برای شما اهمیت دارد به همین دلیل بسته های پستی فقط به خودتان و در بسته های محرمانه تحویل خواهد شد.

لازم به ذکر است که مامور پست از محتویات داخل بسته هیچ اطلاعی ندارد.

اگر در مورد روش تحویل بسته خود درخواستی دارید در بخش پیام در هنگام ثبت سفارش آن را ذکر بفرمایید. همکاران ما قطعا درخواست شما را مد نظر قرار خواهند داد و در صورت لزوم برای هماهنگی بیشتر با شما تماس گرفته خواهد شد.

پس از ثبت سفارش محصولات شما به صورت خودکار وارد پروسه ارسال می‌گردد، لذا نیازی به تماس مجدد نیست و پیام‌های مرتبط با وضعیت مرسوله در صورت فعال بودن دریافت پیامک‌های تبلیغاتی در سیم کارت شما بصورت خودکار برای شما ارسال خواهد شد.

محصولات پیش از قرار گرفتن در کارتن های پستی در داخل پاکت یا کاغذهای بسته بندی پیچانده می‌شوند تا در صورت پارگی احتمالی بخشی از کارتن به صورت عمدی یا سهوی چیزی از محتویات داخل بسته مشخص نباشد.

محصولات شما در کارتن‌های مصوب پستی و بدون درج نام فروشگاه یا نام محصولات روی کارتن، بسته بندی می‌شوند و هیچ کس بدون باز کردن بسته نمی‌تواند از محتویات آن مطلع گردد.