سبد خرید

فارماسلامت مفتخر است با راهکارها و متدهای روز در زمینه درمان مشکلات جنسی و زناشویی با معرفی محصولات : آرایشی ، بهداشتی ، جنسی و شوینده در برند های ایموشن ، فلوتس ، وان تاچ و … تحولی شگرف را در کیفیت زندگی به ارمغان بیاورد.

ادامه مطلب “درمان مشکلات جنسی و زناشویی”

ادامه مطلب

اگر شما دچار زود انزالی هستید و در رابطه جنسی خود مشکل دارید و قصد دارید از اسپری تاخیری یا ژل تاخیری استفاده کنید باید از این دو محصول اطلاعات کافی داشته باشید و بدانید که از چه چیزی تشکیل شده است ؟ در ادامه همکاران ما در فارماسلامت شما را با نحوه استفاده و انتخاب بهترین گزینه شما را راهنمایی خواهند کرد .

ادامه مطلب “تفاوت ژل تاخیری با اسپری تاخیری و نحوه استفاده”

ادامه مطلب

شاید این سوال کمی عجیب به نظر برسد که آیا کاندومی که استفاده می‌کنید اندازه شما است؟  خصوصاً در ایران که تا حدی پرس و جو در این موارد تابو به حساب می‌آید.

ادامه مطلب “انتخاب سایز کاندوم”

ادامه مطلب

آموزش ماساژ جنسی بدن و سایر اندام ها

این ماساژ به هردوی شما کمک میکند تا از استرس و خستگی کار روزانه خلاص شوید و از یکدیگر لذت ببرید.برای شروع ماساژ جنسی ،شما باتوجه به علایق خود میتوانید محیط اطراف را با استفاده از نورچراغ خواب وموزیک آرام آماده کنید.فراموش نکنید که پیام گیرتلفن خودرا هم روشن کنید تا بعدا”صدای زنگ تلفن مزاحم کار شما نشود!
بعداز آماده شدن شرایط بدون معطلی ماساژ جنسی همسر را شروع نمایید.

ادامه مطلب “آموزش ماساژ ویژه متاهلین”

ادامه مطلب

یک سوال مهم: مسائل جنسی را از چه کسانی باید یاد بگیریم؟ از پدر و مادرمان؟ دوستانمان؟‌ مگر آنها چقدر در این زمینه تخصص دارند؟ آنها اطلاعاتشان را در این زمینه از چه کسانی گرفته‌اند؟ آیا از کسانی بجز پدر و مادر یا دوستانشان؟ واقعیت این است که بسیاری از ما نمی‌دانیم خصوصی‌ترین اما مهم‌ترین اطلاعات زندگیمان را باید از کجا و چطور به دست بیاوریم و چه اطلاعاتی درست است. از همین رو رفتار جنسی بهنجار را نیز نمی‌شناسیم.

ادامه مطلب “آیا رابطه جنسی صحیح را یاد گرفته اید؟”

ادامه مطلب

رابطه جنسی در زندگی زناشویی نقش بسیار مهم و حیاتی دارد و علاوه بر اینکه موجب تقویت احساس پیوند بین زن و شوهرها می شود ، فواید بی نظیر دیگری نیز برای سلامتی دارد که با آن ها آشنا می شوید.

ادامه مطلب “فواید جالب رابطه زناشویی که هر روز تکرار می شود”

ادامه مطلب

ارتباط جنسی سالم یکی از ارکان زندگی مشترک است اما تغییرات جسمی و روانی بسیار زیادی در بدن مادر پس از زایمان ایجاد می شود که روابط جنسی را تحت تاثیر قرار می دهد. ادامه مطلب “رابطه زناشویی بعد از زایمان طبیعی و سزارین”

ادامه مطلب

نکات بسیاری برای برقراری یک رابطه جنسی سالم و مفید باید رعایت شود که تغذیه یکی از این نکات است. در میان مواد غذایی ممنوع قبل از رابطه زناشویی، خوراکی های مفید بسیاری را خواهید شناخت که موجب سرد مزاجی می شوند.

ادامه مطلب “قبل از رابطه جنسی هرگز این مواد غذایی را نخورید!!”

ادامه مطلب